Zobacz, jak wygląda serwowany przez naszą firmę działającą w Krakowie i jego okolicach catering na imprezy wigilijne i inne okazje! Jak widzisz na załączonych zdjęciach, obsługujemy różne wydarzenia dla mniejszych i większych klientów. Za każdym razem dopasowujemy formę serwowanego jedzenia do okoliczności. W ramach świadczonych usług przygotujemy dla Ciebie zarówno kanapki na śniadanie, ciepły posiłek, jak i słodki poczęstunek czy zimne przekąski. Ponieważ oferujemy catering wigilijny, możesz liczyć na to, że nasi kucharze przyrządzą tradycyjne potrawy, a ich smak będzie z pewnością kojarzył się z domowym jedzeniem.

Dbamy również o to, aby każde danie prezentowało się oryginalnie i estetycznie. Efekt wizualny ma bowiem bardzo duże znaczenie, co potwierdzają dostępne tu zdjęcia. Sprawdź nasze usługi cateringowe podczas różnych imprez!

Catering w Krakowie – realizacje

Jeśli spodobały Ci się zamieszczone tu realizacje, zapraszamy do współpracy! Nasza firma cateringowa chętnie przygotujemy dla Ciebie każdy zestaw, jaki sobie tylko zażyczysz. Obsługujemy klientów w Krakowie i okolicach. Ty musisz podać jedynie termin i adres, na który mamy dostarczyć zamówienie! Bez znaczenia jest dla nas to, czy organizujesz konferencję, bankiet, imprezę plenerową, spotkanie biznesowe, integracyjne lub przyjęcie okolicznościowe: wigilijne bądź inne. Poradzimy sobie z każdą ilością porcji oraz menu, jakie sobie zażyczysz w ramach cateringu. Nasi kucharze to doświadczeni specjaliści, którzy znają się na daniach z różnych kuchni świata. Ze świeżych składników przyrządzą jedzenie, którym zachwycisz swoich gości.

Skorzystaj z usług cateringowych naszej firmy już dziś!

POLITECHNIKA KRAKOWSKA

MUZEUM ŻYDOWSKIE GALICJA

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W KRAKOWIE

PAŁAC KRZYSZTOFORY – MUZEUM HISTORYCZNE MIASTA KRAKOWA

DWOREK BIAŁOPRĄDNICKI

KLASZTOR FRANCISZKANÓW

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KULTURY W KRAKOWIE

UNIWERSYTET ROLNICZY W KRAKOWIE

KAMPUS UJ W KRAKOWIE

COLLEGIUM MEDICUM UJ

UNIWERSYTET RZESZOWSKI

PROKURATURA REGIONALNA W KRAKOWIE

MUZEUM SZTUKI I TECHNIKI JAPOŃSKIEJ MANGGHA

POLITECHNIKA KRAKOWSKA