W naszej ofercie serwujemy catering okolicznościowy, czyli m.in. świąteczny.

Mieści się w nim menu wigilijne oraz na Sylwestra. Obie okoliczności są wyjątkowe, o czym wie zapewne każdy organizator tego typu przedsięwzięć. Cechuje je nie tylko specyficzna atmosfera, ale i jedzenie, które stanowi nieodłączny element tych wydarzeń.

Wybór cateringu świątecznego czy sylwestrowego to przede wszystkim oszczędność czasu oraz mniejszy stres dla gospodarza imprezy. Już od wielu lat zajmujemy się obsługą również tych imprez na terenie Krakowa i wiemy, jakie mogą być oczekiwania klientów w zakresie serwowanych potraw.

Przyrządzanie jedzenia to nasza pasja, w którą wkładamy całe swoje serce. Efektem tego są propozycje cateringowe, które smakują naszym klientom i pozostawiają po sobie dobre wrażenie.

Wigilia dla firm, menu na Sylwestra

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas, który spędza się nie tylko w gronie najbliższych. Tradycją stała się także Wigilia w firmach, która jest okazją do wspólnego spotkania wszystkich pracowników. Nie zawsze jest bowiem w ciągu roku czas na to, aby gdzieś wspólnie wyjść czy wyjechać, porozmawiać i poznać się bliżej. Przełamaniem lodów mogą być właśnie firmowe Wigilie. Warto zadbać o to, aby zorganizować ją na wysokim poziomie. Dotyczy to także jedzenia. Oprawę kulinarną najlepiej powierzyć specjalistom, którzy przygotują catering świąteczny wpisujący się nie tylko w sam charakter imprezy, ale także doskonale podany.

Jeśli urządzasz imprezę sylwestrową w domu lub innym miejscu, również nie musisz spędzać długich godzin na przygotowywaniu jedzenia dla zaproszonych gości. Tym zajmiemy się my! Kiedy będziesz miło spędzać czas u kosmetyczki czy fryzjera, sprzątać lub po prostu wypoczywać przed całonocną imprezę, przyrządzimy wszystkie dania z Twojej listy. Wybór cateringu na Sylwestra to bardzo wygodna opcja.

Urządź z nami Wigilię firmową lub Sylwestra!

Jeśli stresuje Cię już myśl o tym, jak zorganizować jedzenie na świąteczne spotkanie z pracownikami lub sylwestrowe party ze znajomymi, skontaktuj się z nami! Catering na te imprezy okolicznościowe to zawsze sprawdzony sposób na zapewnienie pysznego jedzenia niedużym kosztem!

Polecamy się wszystkim, którzy planują w Krakowie lub jego okolicach firmowe Wigilie i przywitanie Nowego Roku. Gwarantujmy profesjonalnie przygotowane menu – smacznie i starannie przyrządzone potrawy, estetycznie podane. Zdaj się na nas, a my zadbamy o to, aby nie tylko na świątecznym stole znalazło się wiele wykwintnych dań, którymi zachwycisz swoich gości!