Tanie usługi cateringowe na najwyższym poziomie

CaterinGroup s.c. istnieje od 2005 roku na małopolskim rynku gastronomicznym. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których żadna, nawet najbardziej wymagająca impreza nie jest niemożliwa. Każde organizowane przez nas przyjęcie jest wyzwaniem, które uwielbiamy podejmować. Obsługa cateringowa nie ma dla nas tajemnic. Dlaczego? Każdy nasz pracownik posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz chęć nieustannego poszerzania swojej wiedzy.

Catering Kraków tanio
Catering Kraków

Pełna gama usług cateringowych

Usługi cateringowe świadczymy podczas:

Czy to pojedyncza przerwa kawowa czy uroczysta ‘Gala Dinner’ – możecie Państwo spodziewać się pełnego profesjonalizmu i świetnego cateringu.

Małopolska, Śląsk, a może Podkarpacie?

Na terenie Krakowa posiadamy rozbudową bazę cateringową, w której wszystko się zaczyna. To tutaj, w pomieszczeniach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt gastronomiczny realizujemy Państwa zamówienia, które następnie dzięki samochodom spełniającym wszystkie wymogi przewozu żywności oraz sprzętu cateringowego dostarczamy klientom i dzięki temu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Posiadamy własny sprzęt cateringowy (stoły, krzesła, bieliznę stołową, porcelanę, szkło, sztućce etc.). Imprezy realizuje samodzielnie od początku do końca.

Catering na imprezy Kraków

Wybór naszej firmy to gwarancja Twojego zadowolenia

Warto również wiedzieć, że każde organizowane przez nas przyjęcie jest wyzwaniem, które uwielbiamy podejmować, dlatego też możesz mieć pewność otrzymania usług cateringu na najwyższym poziomie. Warto również wiedzieć, że prowadzimy na terenie Krakowa kilka lokali, w tym restaurację, kawiarnię oraz dwa bufety, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród wielu naszych Klientów, co nas bardzo cieszy. Stanowi to potwierdzenie najwyższej jakości serwowanych potraw, które przygotowywane są wyłącznie ze świeżych składników.

Poszukując usług cateringowych, warto jest wybrać doświadczoną oraz godną zaufania firmę. Niezależnie od charakteru danego spotkania, smak potraw, które będą podawane, jest niezwykle istotny i może zaważyć na zadowoleniu zaproszonych gości, dlatego też usługi te nie powinny być wybierane pochopnie. Możemy więc zagwarantować Tobie catering na najwyższym poziomie. Od samego początku naszej działalności naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego też możesz być pewny, że jesteś w dobrych rękach.

Usługi cateringowe Kraków

Od 2005 r. realizujemy zlecenia na obsługę kulinarną różnych imprez i wydarzeń zleconych przez osoby prywatne, firmy oraz instytucje na terenie Małopolski. Najwięcej z nich miało i ma miejsce w Krakowie. Świadczone przez nas usługi cateringowe to nie tylko przygotowanie menu i dostarczenie w wyznaczone miejsce zamówionych dań. Jako profesjonalnie działająca firma razem z klientem tworzymy plan działania. Uwzględnia on każdy detal związany zarówno z samym jedzeniem, jak i formą jego podania oraz czasem, w jakim ma zostać zaserwowane uczestnikom konferencji czy szkolenia lub podczas innych imprez. Catering musi się idealnie wpisywać w ich harmonogram. Chętnie też doradzamy w tym zakresie, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Nie mamy jednego stałego cennika usług cateringowych – kwestia profesjonalnej obsługi kulinarnej jest zawsze indywidualnie dopasowana do budżetu, jakim dysponuje klient.

Dobry catering na imprezy

To, czego nie może zabraknąć na imprezach, to dobrego jedzenia. Najprostszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest catering. Organizator zyskuje wówczas pewność, że firma taka jak nasza, dostarczy mu profesjonalnie przygotowane jedzenie, wyróżniające się smakiem oraz estetyką. Jako eksperci w sztuce kulinarnej możemy zaproponować najróżniejsze warianty menu. Imprezy różnią się od siebie tematyką, okolicznością, ilością osób, ich smakowymi preferencjami czy miejscem. Naszym zadaniem jest dopasowanie karty dań do wszystkich tych elementów oraz profesjonalna obsługa. Dobry catering to m.in. taki, który potrafi zaspokoić oczekiwania wielbicieli kuchni tradycyjnej, zagranicznej, wegańskiej, wegetariańskiej, jaroszy oraz tych, którzy muszą być na specjalnej diecie np. bezglutenowej. Elastyczność w tym zakresie świadczy właśnie o profesjonalizmie firmy świadczącej usługi cateringowe.

Catering na konferencje i szkolenia

Podczas takich wydarzeń jak konferencje czy szkolenia, trwające czasem wiele godzin, organizatorzy planują zazwyczaj przerwy na kawę czy na lunch. Najlepszą alternatywą jest wówczas zorganizowanie tego w formie cateringu. W Krakowie może zająć się tym nasza firma. Przygotujemy propozycje zestawów dań najczęściej wybieranych dla uczestników konferencji czy szkoleń. Możemy także je indywidualnie modyfikować czy stworzyć coś, co zaskoczy osoby biorące udział w tych wydarzeniach. Menu zawsze urozmaicamy pod kątem osób, które mają różne preferencje kulinarne. Znaleźć się w nim może coś słodkiego, zimne przekąski, ciepłe dania. Bufet każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań organizatorów. Gwarantujemy ponadto fachową obsługę, dostarczenie sprzętu i zainstalowanie go.

Zamów tanio usługi cateringowe!

Smaczne posiłki dopasowane do charakteru wydarzenia czy imprezy? Konferencja, szkolenie, wesele, urodziny, impreza integracyjna – na te i inne przedsięwzięcia zapewniamy dobry i tani catering w Krakowie!

Proponowany przez nas cennik jest elastyczny. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie ze względu na ilość zamawianych dań oraz czas potrzebny na ich przygotowanie.

Jeśli chcesz zamówić tanio usługi cateringowe – zgłoś się do nas! Zlecając je, masz pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Sprawdź nasze pozostałe usługi:

ZAUFALI NAM: