Catering w Krakowie - dobry catering

Prowadzona przez nas firma cateringowa współpracuje na co dzień z różnymi klientami. Są to np. osoby, które zamawiają jedzenia na prywatne przyjęcia okolicznościowe. Nie brakuje też firm, do których dostarczamy obiady lub dania na eventy, spotkania biznesowe czy imprezy integracyjne. Nie rzadko również serwujemy catering plenerowy, czyli podajemy posiłki podczas wydarzeń na świeżym powietrzu.

Kraków należy do miast, w których bardzo dużo się dzieje. Imprezy o różnym charakterze organizowane na zewnątrz są dla nas polem do kulinarnych popisów. Dostarczamy niezapomnianych wrażeń smakowych oraz estetycznych. Dopasowujemy się do okoliczności, tematyki danego przedsięwzięcia.

Wbrew pozorom spójność jedzenia z pozostałymi atrakcjami czy samym motywem przewodnim imprezy ma również znaczenie. W ramach cateringu plenerowego obsługujemy miłośników różnych kuchni. Mamy w ofercie coś dla tych, co lubią polskie tradycyjne dania, jak i amatorów potraw wywodzących się z innych zakątków świata.

W proponowanym menu nie brakuje ryb, owoców morza, warzyw i owoców. Możemy przyrządzić coś dla wegetarian lub wegan. Dostosowujemy się także do alergików, osób uczulonych np. na gluten czy laktozę. Staramy się łączyć tradycję oraz nowoczesność, aby zawsze czymś zaskoczyć klienta.

Jedzenie w plenerze – smacznie i elegancko

Organizacja imprez na łonie natury wiąże się z bardziej skomplikowaną logistyką niż w miejscach zamkniętych. Mamy jednak doświadczenie również w tej materii. Wiemy, jak odpowiednio przygotować catering plenerowy, aby wytrzymał nawet w ekstremalnych temperaturach i zmiennych warunkach atmosferycznych. Dbamy o to, aby uczestnicy imprezy mieli świeże, smaczne jedzenie, estetycznie prezentujące się na talerzach. Zagwarantujemy także odpowiednią dekorację stołów, na których nasze dania będą prezentować się elegancko i smacznie. Dostarczamy ponadto namioty, grille i stacje live cooking. To w nich tkwi również sukces wielu wydarzeń organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na imprezy

Imprezy pod gołym niebem mają swój niezapomniany urok. Dlatego warto zadbać o to, aby każdy detal był odpowiednio dograny. Ważne będzie dostarczenie różnych atrakcji, w tym wykwintnego, niezapomnianego w smaku jedzenia.

Dobry catering

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów w zakresie cateringu plenerowego. Jeśli masz w planach imprezę na łonie natury i szukasz sprawdzonej firmy, która zapewni Ci kompleksową obsługę kulinarną, to nasz zespół nadaje się do tego idealnie! Zajmiemy się jedzeniem na Twoje wesele lub inną imprezę okolicznościową, rodzinną lub firmową na terenie Krakowa oraz w jego okolicach. Dopasujemy się do Twojego budżetu!