Prowadzona przez nas firma świadczy, m.in. catering dla firm działających na terenie Krakowa oraz w jego okolicach. To bardzo popularna usługa, z której korzysta na co dzień wiele podmiotów gospodarczych z różnych branż. Obejmuje bowiem nie tylko obsługę różnego rodzaju firmowych wydarzeń, ale także dostarczanie obiadów dla pracowników. Obie te rzeczy mieszczą się w proponowanej ofercie.

Na czym polega nasza rola? Podejmując się przygotowania cateringu, pomagamy klientowi w organizacji danej imprezy. Proponujemy menu dostosowane do okoliczności, a po jego akceptacji dostarczamy je już na sam event. Dbamy także o oprawę stołów, na które ma trafić przyrządzone przez nas jedzenie. Całość powinna być zawsze spójna i prezentować się estetycznie. W pakiecie dajemy również obsługę kucharską i kelnerską, jeśli klient sobie zażyczy.

Z oferty cateringu dla firm skorzystać można np. przy organizacji pracowniczej wigilii. To tradycja kultywowana w wielu mniejszych i większych przedsiębiorstwach, a jednocześnie okazja do integracji. Jej podstawowym elementem jest oczywiście jedzenie. Najprościej zlecić przygotowanie go takim specjalistom jak my. Gwarantujemy szeroki wybór dań, w tym tych, które najbardziej kojarzą się z tą uroczystością. Smacznie i elegancko podane potrawy doskonałe wpiszą się w charakter tej imprezy.

Obiady dla firm

Nie wszyscy pracownicy mają czas na to, aby każdego dnia przygotowywać dla siebie odpowiednią ilość jedzenia do pracy. Nie zawsze też godziny pracy pozwalają na to, aby jadać obiady w domu. To jednak nie powód, aby z nich całkowicie rezygnować. Rozwiązaniem może być catering firmowy, w ramach którego dostarczamy m.in. ciepłe dania. Są to zupy, drugie danie, przystawka – zamówienia dopasowujemy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pracowników. Możemy zaproponować szeroki zakres dań nie tylko dla miłośników tradycyjnej kuchni, ale również wegetarian, wegan czy osób na specjalnych dietach (np. bezglutenowej). Chętnie też doradzimy w kwestii wyboru potraw.

Zadbamy o to, aby obiady serwowane do biur były odpowiednio zbilansowane. Po takiej dawce energii z pewnością będzie się każdemu lepiej pracowało w biurze.

Obiady dla firm - Kraków - firma cateringgroup

Najwyższa jakość cateringu firmowego

Nasze doświadczenie w obsłudze kulinarnej klientów indywidualnych, podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak i różnego rodzaju wydarzeń i imprez, najlepiej świadczy o jakości przygotowywanych posiłków. Organizacja cateringu w postaci obiadu dla firm to nie tylko dbanie o to, aby jedzenie było smaczne i ciepłe. To także estetyka podawanych obiadów oraz innych posiłków. Obie te rzeczy od samego początku działalności mają dla nas bardzo ważne znaczenie. Dajemy zawsze możliwość skorzystania z szerokiego wyboru potraw – serwowana karta dań jest urozmaicona, aby każdy mógł znaleźć w niej coś, co najbardziej lubi.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem firmy świadczącej catering firmowy, włącznie z obiadami, warto rozważyć naszą ofertę! Gwarantujemy smaczne i ciepłe posiłki! Uwzględnimy każde preferencje żywnościowe. Na nasze kulinarne wsparcie mogą liczyć zarówno mniejsze, jak i większe firmy z Krakowa oraz okolic.

Zobacz nasze pozostałe usługi:

Catering świąteczny i sylwestrowy

Catering plenerowy

Catering