Dobry catering w Krakowie na Podgórze – sprawdź nas

Nasza firma cateringowa działa m.in. na terenie Krakowa. Podgórze to jedna z dzielnic, jakie obsługuje w tym mieście. Wspieramy kulinarnie klientów organizujących różnego rodzaju wydarzenia, spotkania czy podczas specjalnych okazji. Możesz znaleźć nas zarówno w prywatnych domach, siedzibach firm, w plenerze, jak i w każdym innym miejscu, w którym zostaliśmy zatrudnieni do przygotowania jedzenia oraz obsługi gości.

W ramach cateringu dostarczamy jedzenie np. dla pracowników firm, na bankiety, eventy czy spotkania o charakterze biznesowym. Jesteśmy też zapraszani na wesela, urodziny, jubileusze czy inne specjalne okazje. Na liście naszych zleceń są również szkolenia i konferencje firmowe/naukowe dla różnych branż. Bez względu na rodzaj przedsięwzięcia, na które mamy dostarczyć catering, zawsze najpierw dokładnie omawiamy z klientem, jakie ma oczekiwania w zakresie menu. Na podstawie tych informacji opracowujemy kilka wariantów do wyboru. Dopiero po akceptacji organizatora imprezy przystępujemy do realizacji zlecenia.

W zależności od okoliczności to menu jest zróżnicowane, aby goście mogli wybrać coś dla siebie.

Jako doświadczona firma cateringowa jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość świadczonych usług! Przekonaj się o tym sam!

Catering – sposób na udaną imprezę

Chcesz poznać przepisy na udaną imprezę o jakimkolwiek charakterze? Jeśli chcesz, aby dobrze i długo wspominano wydarzenie, zadbaj o najelpszej jakości catering! Serwując gościom smaczne jedzenie, możesz być pewien, że będą się świetnie bawić. Chętnie doradzamy, jakie menu sprawdzi się podczas konkretnego eventu. Nasze możliwości kulinarne są w zasadzie niczym nieograniczone. Sięgamy po tradycyjne potrawy oraz charakterystyczne dla innych kuchni świata. W ofercie cateringu nie brakuje także propozycji dla osób, które preferują na co dzień dania wegetariańskie, wegańskie lub takie, które pozbawione są uczulających składników (alergenów) – np. glutenu, laktozy.

Przygotować możemy kompleksowe menu – od śniadania aż po kolację. Zawierać będzie na tyle szeroki wybór potraw, że każdy wyszuka w nim coś, co najbardziej lubi. Zapewniamy prawdziwą ucztę dla oczu oraz przede wszystkim podniebienia.

Nie ograniczamy naszych usług tylko do podania jedzenia na imprezie. Jeśli klient sobie zażyczy, możemy ją także kompleksowo obsłużyć. Dekorujemy wówczas stoły, a nasi kucharze, kelnerzy czy barmani są do dyspozycji organizatora oraz jego gości. Po zakończeniu eventu sprzątamy po sobie.

Jeśli więc planujesz jakieś przedsięwzięcie na krakowskim Podgórzu – możesz liczyć na nasz catering! Z jedzeniem, które dla Ciebie przygotujemy, masz gwarancja udanej imprezy!