Po rozwiązanie, jakim jest catering, z roku na rok sięga coraz więcej osób oraz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Różnorodność potraw, sposób ich podania ma wielkie znaczenie. Wiemy o tym doskonale. Na co dzień serwujemy obsługę kulinarną podczas różnych przedsięwzięć. Przygotowujemy dania dla klientów prywatnych, firm czy instytucji. Realizujemy także zlecenia na imprezy okolicznościowe i eventy. Przy zamawianiu naszego cateringu klienci mogą liczyć również na doradztwo w kwestiach, jakie menu najlepiej sprawdzi się podczas konkretnego wydarzenia. Zapewniamy kompleksową obsługę, co oznacza, że oprócz samego przygotowania potraw, dajemy w zestawie kelnerów, kucharzy, barmanów i innych pracowników, jeśli jest takie życzenie ze strony zleceniodawcy. Organizatorzy imprez mogą być pewni, że nie muszą się przejmować żadną kwestią kulinarną. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy kreatywni przy organizowaniu poczęstunku – estetyka serwowanego jedzenia oraz udekorowanego stołu to rzeczy, które są dla nas ważne. Cały czas również szkolimy i poszerzamy ofertę cateringową. To branża, w której zmieniają się nie tylko trendy żywieniowe, ale także sposób serwowania potraw.

Gdzie m.in. można skorzystać z naszych usług? Obsługujemy cały Kraków, a dzielnica Nowa Huta to jedno z miejsc, do którego dostarczamy potrawy zarówno ciepłe, jak i przygotowane na zimno.

Firma cateringowa na każdą okoliczność

Gdzie można zaserwować fast foody, a gdzie szwedzki stół? Jakie menu najlepiej sprawdzi się podczas spotkania biznesowego, a co podać pracownikom na imprezie integracyjnej? Czym poczęstować gości weselnych, a co zaproponować na 18 lub 40 urodziny? Proponowany przez nas catering może mieć różny wymiar. Zawsze dopasowujemy się indywidualnie do klienta – jego oczekiwań oraz okoliczność, na jaką zamawia nasze jedzenie. Zdarza się, że przygotowujemy jedzenie dla kilku lub kilkunastu osób, a czasami dla setek bądź tysięcy. Nie jest to dla nas żaden problem. Dysponujemy takim zapleczem gastronomicznym, które pozwala obsłużyć każde zlecenie realizowane na terenie Nowej Huty czy w innym miejscu Krakowa. Specjalizujemy się we wszystkich sekcjach: daniach na ciepło, na zimno, deserach, przystawkach oraz kuchniach różnych regionów Polski i świata. Przyrządzając jedzenie, bazujemy zawsze na świeżych lokalnych produktach, które dostarczają nam sprawdzeni dostawcy.  

Smaczne menu, profesjonalnie podane – to możemy zagwarantować wszystkim klientom, którzy skorzystają z naszego cateringu!